Rejs oficerski

Żeglarki i Żeglarze,
na całe szczęście sezon żeglarski nie kończy się wraz z końcem wakacji, a rejsy jesienne niosą za sobą niepowtarzalny klimat i niezapomniane przeżycia. O jednym z nich informują nasi przyjaciele z STS Kapitan Borchardt.

W zależności od naszych możliwości mamy do wyboru, oprócz całego rejsu, także dwa warianty wzięcia udziału w jednym z etapów.

Rejs to przygoda dla kandydatów na oficerów i pragnących pogłębić swoją wiedzę. Dwutygodniowy rejs z Kopenhagi do Cherbourga w terminie 21.09 - 05.10.2013 r. jest w promocyjnej cenie 3072 PLN z ubezpieczeniem.

Koszt pokrywa: zakwaterowanie na statku, wyżywienie (trzy posiłki dziennie), opiekę kapitana i załogi zawodowej (bosman, mechanik, kucharz) oraz oficerów, podstawowe szkolenie żeglarskie, koszty eksploatacyjne statku (w tym paliwo), opłaty portowe, autokar, polisa ubezpieczeniowa (10 tys. EUR, KLiA, 5 tys. EUR NNW) oraz dodatkowe szkolenie dla kandydatów dla oficerów.

Wyjazd autokarem z Warszawy do Kopenhagi w piątek 20.09 br. o godz. 19.00, powrót do Warszawy z Cherbourga w niedziele 06.10 br.

Uwaga! Istnieje możliwość udziału w części rejsu:

- etap I z Kopenhagi do Scheveningen (cena 1900 PLN + ubezpieczenie 36 PLN);

- etap II z Scheveningen do Cherbourga (cena 1950 PLN + ubezpieczenie 36 PLN).

W obu przypadkach cena zawiera transport w obie strony.

 

Szczegółowy biuletyn informacyjny do podejrzenia tutaj: Rejs_oficerski.pdf